Безпека в інтернеті
У Харківській області реалізується організаційно-методичний освітній проєкт «Володіння технологією змішаного навчання – складова професійної компетентності сучасного вчителя правознавства та громадянської освіти»
https://forms.gle/qZZvmYzHD9THfMMc7
Практично кожна сучасна людина є активним користувачем Інтернету. Хтось знає, хтось здогадується, а хтось вже стикався з проблемами безпеки власного комп'ютера і особистої інформації. Вся цю загроза виходить з мережі, так що слід дотримуватися кількох правил безпеки.
1. Перш за все, слід встановити на свій комп'ютер необхідний захист, а саме антивірусне програмне забезпечення відомого виробника. Його необхідно регулярно оновлювати, про що забувати не слід.
2. Дуже важливо намагатися не розміщувати в мережі особисту інформацію, таку як ваше ім'я, адреса, телефони тощо.
3. Ніколи не відповідайте на спам.
6. Важливо не зберігати свої паролі на комп'ютері. Краще використовуйте для цього зовнішні носії, тобто ту ж звичайний папір або блокнот, або ж зберігайте їх у спеціальних програмах, захищених від злому.
7. Не виконуйте жодних дій, що вимагаються в повідомленнях, отримані від невідомих користувачів на вашу електронну пошту. В іншому випадку нічого хорошого не чекайте.
4. Не відкривайте і не запускайте файли або програми, які прислали вам невідомі люди. У них може міститися що завгодно і в більшості випадків ці віруси.
5. Якщо навіть від ваших знайомих приходять підозрілі повідомлення, не відповідайте і не відкривайте їх, оскільки їх сторінки можуть бути зламані і використані шахраями. Це дуже поширене явище.
операцій зі своїми банківськими рахунками через Інтернет у громадських місцях та Інтернет-кафе. Це дуже небезпечно.
Корисне: Безліч розроблюваних продуктів потребує кваліфікованого і професійному тестуванні. Ви можете звернутися за такою послугою до pentesting security company і отримати цілий перелік необхідних послуг від кращих фахівців компанії. Після проведених перевірок вони нададуть вам докладний звіт про виконану роботу і дадуть рекомендації.
Ще поради
1. Уважно віднесіться до всіх електронних листів, які містять посилання на інші ресурси. Далеко не завжди зазначена посилання веде туди, куди вказано в описі.
2. Не надсилати особисту та конфіденційну інформацію з мережі, якщо вона не зашифрована.
3. Уважно ставтеся до адрес сайту, які схожі на сайти великих компаній або відомих брендів. Створенням подібних ресурсів займаються шахраї, єдиною метою яких є обман клієнтів та збір особистої інформації.
4. Використовуйте тільки надійні пін-коди та паролі для доступу до різних ресурсів, соціальним мережам, електронній пошті і т.п. Не використовуйте однаковий, нехай навіть складний, пароль для кількох сайтів.
5. Встановлюйте на свій комп'ютер антивіруси, регулярно оновлюйте їх і ніколи не відключайте, оскільки вірус може проникнути на ваш комп'ютер в будь-який момент